Kohalikke firmasid

Sõjaväes ringi igavledes leidsin ajalehtede paki vahelt mingi lisalehe vms nimega “Valgus ja energia” minu pilku köitis kohe esilehel olnud artikkel LEDidega valgustatud tootmishoone kohta. Veidi lapates leidsin veel mitu artiklit LEDide kohta ja ka mitu vastavasisulist reklaami. Uurisin nende veebilehti ja vaatasin niisama ringi, lõpuks googeldasin veel lehti juurde. Kahjuks ühe reklaamitava firma veebileht ei töötanud, nagu ka pooled lehed mis ma leidsid otsides “taastuvenergia” märksõnaga.

Märkasin ka, et paljud lehed ei kirjuta oma toodetele hindu juurde. Täielik lollus, vähemalt minuarust. Mis mõttega ma vaatan nende lehelt ilusaid pilte toodetest kui ma ei tea palju need maksavad, pilt on pilt, aga kui hinda pole siis ma ilmselt panen lehe kinni ja ei lähe sinna enam mitte kunagi tagasi. Rääkimata siis veel ostmisest.

LEDid:

http://www.introlight.ee/ – Ülistiilsed ja futuristlikud valgustid, kahjuks pole hindasid juures.

http://www.ledhouse.ee/ – Hea lähenemine, toiteplokid ja valgustid on eraldi müügil. Hinnad on juures ja hinnad on isegi head! Neil peaks isegi füüsiline pood olemas olema. Ainuke pood kuhu oma raha viiksin.

http://www.ledvalgus.ee – Näeb välja nagu korralik netipood, hinnad on tooteid on.

http://www.ledlightgrupp.ee/e-pood/category/8/led-valgustus.html – Suvaline pood mis üritab ka LEDe müüa, hinnad krõbedad.

http://eestiled.ee/ – Järjekordne normaalne pood, ainsana on siin isegi normaalse võimsusega LED pirne (ehk üle 10W) suurematel on küll ka suuremad hinnad aga see on loogiline.

Täislahendused:

http://www.bakeri.ee/ Ja veel üks, hinnad on, aga veebileht paneb segast. Seetõttu ei paista väga kutsuv. Veebileht pani minu linuxi all segast, aga see parandati kiirelt. Kiitus. Nüüd uuesti lehel ringi vaadates tunduvad isegi päris mõistlikud hinnad, kerge arvutus annab ühe vati hinna umbes 5x odavama kui eBayst üksikuid paneele tellides. Väga stiilne.

http://copower.ee/ – Suvaline tavaline taastuvenergiasüsteemide müüja. Hinnad on kallid, aga samas pakub täislahendus.

http://www.covertech.ee/ – Ja veel üks. Kahjuks ilma hindadeta leht.

Sildid:

9 Responses to “Kohalikke firmasid”

 1. Anti Says:

  Tere, sisestuse juurest leidsin kirje “http://www.bakeri.ee/ Ja veel üks, hinnad on, aga veebileht paneb segast. Seetõttu ei paista väga kutsuv.”
  Kas sa palun kommenteeriksid milles väljendub webile “paneb segast”? Hea meelega parendaks.

  Anti

 2. admin Says:

  Lähen lehele. Kõik täpitähed on asendatud � märkidega. See võib olla minu browseri viga, aga samas olen ka mina suvaline tavakasutaja kes tahab kohe esimesel laksul head pilti näha. Kui character encoding panna Western (ISO-8859-1) peale siis toimib hästi. Ilmselt aitaks kui kirjutada html fali esimese rea peale mis character encodingut leht kasutab. Kuskilt kustiganes leiab selle vastu ravi.

  Jaanus

 3. admin Says:

  Ja see tehti korda.. Ja sellel lehel on tegelikult väga head hinnad. Wtf jne.

 4. Mateen Says:

  Such a deep anewsr! GD&RVVF

 5. http://webanalytics.host/adservinginternational.com Says:

  "Sub Saharan Africans who get to eat properly and attend school, perform extremely well in our Universities."Only some do, but not all. You are only considering a small minority that actually makes it (can make it) to university. The average sub-Saharan African, even well-fed, would not do well at univeristy.That doesn't mean that the appalling levels of nutrition don't need to be fixed in Africa. People would, of course, do a lot better intellectually with the , especially during developmental years.

 6. http://www./ Says:

  That’s way the bestest answer so far!

 7. http://www./ Says:

  Brandon,I really struggled within myself to get past the traditional interpretation of this parable which had been so embedded in my Christian formation. Its as if I am resisting everything that my Sunday School teachers and parents taught me. But for what it is worth, I think the US economy and North American culture have so captivated this parable that I do really believe these interpretations are pretty much irreconcilable.

 8. how much is 18 Says:

  You have such a gift for capturing the personality of the children. Of course, as the (Great) Aunt to the Cearley boys, I am prejudice. This sneak peak is wonderful and I can’t wait to see the rest of the pictures.

 9. ultimate team coins free Says:

  Nein, wir haben alles von Allkauf.Das kontrollieren und inventarisieren ging erstaunlich schnell.Der “fliegende Holländer” hatte uns das System noch gut erklärt.Geplant haben wir Dez 2012 oder Jan 2013

Leave a Reply