Laadimisregulaator

Talvisel ajal, kui päikest on harva näha annab mu päiksepaneel keskmiselt voolu närused 30mA. Nüüd, aga on kevad! Iga hommik tuleb sõbralik päike ja paistab mu paneelist 1.5A välja. Aku saab täis, 12V alalisvoolu elektrisüsteem toimib ja mina olen õnnelik.

Samas, mul ei ole jätkuvalt laadimisregulaatorit. Mis tähendab, et mu multimeeter on kogu aeg aku küljes ja mina pean iga natukese aja tagant paneeli pistiku välja tõmbama ja jälle taha ühendama. Olen ka kõiki oma eelmisi laadimisregulaatori disaine simulaatoris korduvalt ja korduvalt läbi mänginud, aga talutava toimimiseni ei jõudnud.

Üks päev sattusin pahaaimamatult ilmavõrku läbi kammides peale http://mdpub.com/555Controller/ lehele. Ehk siis mingi tüüp on ehitanud 555-est laadimisregulaatori. No tema disain on küll väga kindla peale minek, aga ka kole ja sisaldab umbes 7X rohkem komponente kui vaja on. Idee on superhea. Niisiis, disainisin seal nähtu põhjal uue, mängisin korralikult simulaatoris läbi. Sisuliselt antakse 555e Trigger ja Treshold jalgadele zener dioodi abil õige lülitamispinge peale, väljundjala otsas on rellee (võib asendada vabal valikul mosfeti või transistoriga). Lähinädalatel peaks ka trükkplaat valmis saama ja siis kirjutan ka testimise tulemustest. Edu korral postitan ka kõik skeemid ja joonised.

Jaga

Sildid:, , ,

2 Responses to “Laadimisregulaator”

 1. 33Andra Says:

  I must say it was hard to find your site in google.
  You write interesting content but you should rank your page
  higher in search engines. If you don’t know 2017 seo techniues search on youtube:
  how to rank a website Marcel’s way

 2. bvlgari jewelry earrings Says:

  with both > white yellow gold hermes h bracelet but the mammoth is relatively large. the reporter saw in the West Qiguan a bvlgari bangles prices luxury cleaning expert stores. and soon they will van cleef jewelry rings be dull luster, bvlgari bvlgari earrings price 3. do not bvlgari gold earrings wash.so it is more absorbent and fragile characteristics ?7 bvlgari jewelry online buy brand-name bags such as van cleef necklaces shutter door cabinet is better,6 absolutely bvlgari white gold earrin

Leave a Reply